۰۳ خرداد ۱۳۹۷

  • تلگرام

خرید و فروش ضایعات در استان مازندران

تبلیغ عضویت در کانال ضایعاتچی در پیام رسان های موبایلی

مجموعه شرکت های ضایعات چی استان مازندران شهر ساری  ، با بیش از پنج سال تجربه در زمینه خرید و فروش انواع ضایعات فلزی و رنگی ، دستگاه های پرس آهن قراضه و کارتن و ماشین آلات صنعتی مرتبط با استان مازندران شهر ساری را برای شما به صورت کاملاً مجانی ( رایگان ) درج و به هزاران همکار فعال در زمینه ضایعات در ایران قرار خواهد داد.

شما می‌توانید از قیمت ضایعات استان مازندران شهر ساری  و همین‌طور مزایده‌های ضایعات اعلام‌شده در استان مازندران شهر ساری  باخبر و مطلع شوید .

فعالان بازیافت و ضایعات قراضه در شهرهای ساری ، ارطه ، آلاشت ، امامزاده عبدالله ، آمل ، امیر کلا ، ایزد شهر ، بابل ، بابلسر ، بلده ، بهشهر ، بهنمیر ، پایین هولار ، پل سفید ، پول ، تنکابن ، جویبار ، چالوس ، چمستان ، خرم آباد مازندران ، خلیل شهر ، خوش رودپی ، دابودشت ، رامس ، رستمکلا ، رویان ، رینه ، زرگر محله ، زیرآّب ، سرخرود ، سلمان شهر ، سورک ، شهسوار ، شیزگاه ، شیرود ، عباس آباد ، علمده ، فریدون کنار ، فریم ، قائم شهر ، کتالم و سادات شهر ، کلارآباد ، کلاردشت ، کله بست ، کوهی خیل ، کیاسر ، کیاکلا ، گتاب ، گزنک ، گلوگاه ، گلوگاه بابل ، متل قو ، محمود آباد ، مرزن آباد ، مرزیکلا ، نشتارود ، نکا ، نمک آبرود ، نور ، نوشهر ، هچیرود در سامانه آگهی نیازمندی‌های ضایعات دعوت هستند و می‌توانند در صورت تمایل بارهای ضایعات و بازیافت خود را ثبت و به همکاران فعالان در ضایعات  معرفی کنند .

شما فعلان بازیافت و ضایعات قراضه در استان مازندران شهر ساری می‌توانید با بهره‌گیری از طریق سامانه آگهی نیازمندی‌های ضایعات قراضه ، به‌راحتی بارهای خودرا معرفی و یا بار موردنظر خود را بدون واسطه از فروشندگان بازیافت و ضایعات در سراسر ایران خریداری و یا به همکاران ضایعاتچی معتبر به فروش برسانید.

از شما کارخانه‌دار و تولیدکننده محترم در هرکدام از شهرک‌های صنعتی واقع در استان مازندران شهر ساری دعوت به عمل می‌آید که بارهای ضایعات و بارهای مصرفی خود را که مازاد بر نیاز شما هست را در سامانه آگهی نیازمندی‌های ضایعات قراضه  با خریداران فعال به اشتراک گذاشته و معرفی نمایید تا سریعاً نسبت به اعلام بار شما و فروش بار ضایعات قراضه شما اقدامات لازم صورت گیرد .

درصورتی‌که هرگونه نظر ، پیشنهاد و یا انتقادی دارید می‌توانید با صرف فقط یک دقیقه زمان در زیر همین پست ، مطلب خود را درج نمایید تا ظرف کمتر از ۱۰ دقیقه موردبررسی و تأیید قرار گیرد .

درصورتی‌که درزمینهٔ بازیافت و ضایعات قراضه  تمایل به همکاری با ما را دارید می‌توانید از طریق شماره تماس‌ها و راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید تا همکاری مناسب صورت گیرد .

در ضمن خواهشمندیم جهت حمایت از ما لطفاً این پست را با همکاران بازیافت و ضایعات قراضه و یا در شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های ضایعات قراضه یا کانال‌های تلگرام ضایعات قراضه و پیج های اینستاگرام ضایعات قراضه که عضو هستید توسط دکمه‌های اشتراک‌گذاری پایین همین پست به اشتراک بگذارید و ما را در امر ایجاد ثبات و تسهیل در امر معاملات ضایعات قراضه  و بازیافت در ایران اسلامی همیشه سرافراز یاری کنید.

به این پست امتیاز دهید.
لطفاً رأی دهید
۴۶۸×۶۰ content ad

درباره نویسنده

از سال 1390 وارد کار ضایعات شدم و هدفم از فعالیت در این صنعت ، ایجاد بستری مناسب جهت معاملات بین خریدار و فروشنده در بازار ضایعات صنعتی و ایجاد امنیت هستش.

مطالب مرتبط:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میگذارید !

avatar
  اشتراک در  
اشاره به موضوع
تبلیغ عضویت در کانال ضایعاتچی در پیام رسان های موبایلی